FAQ

Prodejci

Díky, že máte zájem o naše nanuky. Prosíme, vyplňte formulář chci prodávat °LUNAR, abychom se dozvěděli i my něco o vás. Následně vás budeme kontakovat se všemi potřebnými informacemi a dalším postupem.

Všechny detailní informace a obchodní podmínky včetně cen a marží od nás obdržíte v přehledném PDF po vyplnění formuláře chci prodávat °LUNAR.

Zapůjčení mrazáku není problém. Podmínky jsou součástí obchodních podmínek, které obdržíte při registraci mezi prodejce.

Nanuky jsou baleny po druhu do krabice po 10 kusech.

Minimální odběr pro bezplatný závoz po celé České republice je 10 krabiček, tedy 100 kusů. Pokud si zvládnete nanuky vyzvednout u nás na Vyšehradské 53 tak nejste limitováni žádným počtem, akorát je potřeba pamatovat na to, že druhy máme balené v krabičce po 10 kusech.

Závozy plánujeme tak, abychom se k vám dostali minimálně jednou za 14 dní.

Trvanlivost nanuků je nejméně rok od data výroby, které je uvedeno na obalu. Nanuky vyrábíme čerstvé po celou sezónu.

nanuky_faq2

Firmy

Našimi nanuky můžete potěšit svoje klienty nebo zákazníky na nejrůznějších typech akcí, buď si vyberete z široké nabídky našich příchutí, nebo v případě, že je na to dostatek času a bude se jednat o větší odběr, můžeme vyvinout příchuť přímo pro vás. Potěšit ale můžete i své zaměstnance, buď jednorázovou akcí nebo pravidelnými závozy nanuků k vám do firmy.

Ano, s podobnými akcemi máme velké zkušenosti. Nanuky jsou skvělým icebeakerem na konferencích, tiskovkách nebo jako součást cateringu na nejrůznějších akcích. Zapůjčit vám můžeme i mrazící vitrínu z které můžete nanuky vydávat nebo vám zajistíme komplet servis i se zdobením nanuků na přání přímo na místě.

Nanuky vám do firmy moc rádi přivezeme. Umíme zajistit nanuky jednorázově a nebo i dlouhodobě. Můžeme vám zapůjčit i mrazáky a také vám mrazák/nanuk obrandovat vaší značkou. Pokud máte zájem zavolejte nám a nebo nám napište email.

nanuky_faq3a

Koncoví zákazníci

Nanuky jsou bez přidaných barviv, konzervantů, bez palmového oleje a se sníženým obsahem cukru. Detailní složení všech nanuků včetně nutričních hodnot najdete u jednotlivých příchutí v sekci NANUKY.

Nanuky °LUNAR seženete na rohlík.cz, v pražském nanukovém obchodě nebo u vybraných prodejců po celé České republice.

Doporučená cena je 70 korun pro klasický nanuk (90 ml), u jednotlivých prodejců se může mírně lišit. Někteří prodejci prodávají i menší velikost (50 ml) za doporučenou cenu 45 korun.

faq